2021-2022
Do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych 2021-22 zorganizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zakwalifikowało się ośmioro uczestników. Są to:
Krzysztof Paczkowski z klasy VIII c – konkursy: języka polskiego, matematyczny, historyczny, chemiczny, geograficzny, biologiczny, wiedzy o społeczeństwie
Hanna Miranowicz z klasy VIII c – konkurs matematyczny i chemiczny
Maja Majewska z klasy 7A - konkurs języka polskiego
Marcel Nita z klasy 8 B – konkurs historyczny
Igor Skoneczny z klasy 8 C – konkurs geograficzny
Maria Pominkiewicz z klasy 7 A – konkurs biologiczny
Jakub Rzepka z klasy 7 A – konkurs języka angielskiego
Igor Liberra z klasy 7 A – konkurs języka angielskiego
2020-2021
Tytuł finalisty konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego uzyskało dwóch uczniów naszej szkoły:
Kamil Śmiech - uczeń kl. VIII b w konkursie historycznym,
Krzysztof Paczkowski uczeń kl. VII c w konkursie biologicznym.
Wojewódzki Konkurs Biologiczny- etap rejonowy- wyniki 2020 r.
Do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zakwalifikował się:
- Krzysztof Paczkowski, kl. VII c
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Historyczny- etap rejonowy- wyniki 2020 r.
Do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego zakwalifikował się:
- Kamil Śmiech, kl. VIII b
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Historyczny- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Historycznego zakwalifikowali się:
- Kamil Śmiech, kl. VIII b
- Igor Skoneczny, kl. VII c Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Chemiczny- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Chemicznego zakwalifikowali się:
1. Emil Śmiech, kl. VIII b
2. Agata Myślińska, kl. VIII a
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie zakwalifikowali się:
1. Jakub Skoczeń, kl. VIII b
2. Agata Myślińska, kl. VIII a
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Matematyczny- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się:
1. Anna Halbina, kl. VIII b
2. Leon Korabowicz, kl. VIII b
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Geograficzny- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Geograficznego zakwalifikowali się:
1. Igor Skoneczny, kl. VII c
2. Agata Myślińska, kl. VIII a
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Fizyczny- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Fizycznego zakwalifikowali się:
1. Hubert Piechocki, kl. VIII b
2. Agata Myślińska, kl. VIII a
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego zakwalifikowali się:
1. Agata Myślińska, kl. VIII a
2. Jakub Skoczeń, kl. VIII b
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Języka Polskiego zakwalifikowali się:
1. Agata Myślińska, kl. VIII a
2. Anna Halbina, kl. VIII b
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się:
1. Jakub Malawka, kl. VIII a
2. Anna Halbina, kl. VIII b
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Wojewódzki Konkurs Biologiczny- etap szkolny- wyniki 2020 r.
Do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego zakwalifikowali się:
1. Paczkowski Krzysztof, kl. VII c
2. Kacper Sidło , kl. VIII b
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu.