• Rekrutacja do klas I

• Rekrutacja na rok szkolny 2024/25

• Drodzy Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów,

informujemy, że od dnia 12 lutego 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja uczniów do pierwszych klas szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025. Szczegóły znajdują się w „Regulaminie naboru uczniów”.

W podanym terminie należy wypełnić:

• Kartę zgłoszenia – dla dzieci z obwodu naszej szkoły
        • Wniosek (wraz z dokumentami) – dla dzieci mieszkających poza obwodem naszej placówki.

Wypełnione zgłoszenie lub wniosek, podpisane przez obojga Rodziców wraz ze stosownymi dokumentami wymaganymi w Regulaminie należy:

• przesłać drogą mailową na adres: sekretariat@sp2slawno.pl, wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja – imię i  nazwisko dziecka”
        • spakować do koperty z dopiskiem „Rekrutacja” i wrzucić do skrzynki pocztowej, znajdującej się przy drzwiach do szkoły od strony boiska.
        • Złożyć osobiście w sekretariacie szkoły – I piętro,  gabinet nr 30

Granice obwodów sławieńskich Szkół Podstawowych znajdują się na ostatniej stronie „Regulaminu”.

Załączniki:

1. Regulamin