• Wyniki konkursu #CoolSchool- pierwsze miejsce w województwie

Pamiętacie wakacyjny konkurs #CoolSchool? Znamy już wyniki!

SP2 zdobyła największą liczbę głosów w naszym województwie!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu wygraliśmy wspaniale nagrody: pakiet naklejek, pakiet kolorowanek odstresowujących, zestawy kredek Colorino oraz kącik cool school, który obejmuje: 2 pufy, 2 kostki.

Dziękujemy Pani Annie Cieśli- Popczyk oraz rodzicom z klasy III c, za zgłoszenie naszej szkoły do konkursu.

Link do prezentacji- podsumowanie konkursu.

Informacja od CoolSchool:

Dziękujemy za udział w konkursie #CoolSchool. To wspaniale, że zabawa tak bardzo Wam się spodobała, że nie tylko wracaliście, żeby codziennie zagłosować na swoją ulubioną szkołę, ale zaangażowaliście w nią również najbliższych, znajomych, grono pedagogiczne i całe rodziny! Gratulujemy Wam Wszystkim, a każdą ze zgłoszonych szkół ogłaszamy Cool Szkołą!

Zasady konkursu pozwoliły nam wyłonić 16 wielkich zwycięzców, po jednej szkole z każdego województwa z największą liczbą głosów.

Oto lista laureatów, którzy wygrywają wspaniałe nagrody:

pakiet naklejek (100 sztuk), pakiet kolorowanek odstresowujących (50 sztuk), zestawy kredek Colorino oraz kącik cool school, który obejmuje: 2 pufy, 2 kostki:

województwo podkarpackie Szkoła Podstawowa w Hoczwi

województwo małopolskie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klęczanach

województwo śląskie Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Żorach

województwo opolskie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im M. Konopnickiej w Bogdanowicach

województwo dolnośląskie Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

województwo lubuskie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku

województwo zachodniopomorskie Szkoła Podstawowa nr 2 w Sławnie

województwo pomorskie Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starogardzie Gdańskim

województwo warmińsko-mazurskie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

województwo podlaskie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Białymstoku

województwo lubelskie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku

województwo mazowieckie Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce

województwo kujawsko-pomorskie Szkoła Podstawowa im. St. Broniewskiego „Orszy” w Wałdowie Szlacheckim

województwo wielkopolskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp.

województwo łódzkie Szkoła Podstawowa nr 125 w Łodzi

województwo świętokrzyskie Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach

Sześć Szkół z największą liczbą głosów otrzymuje dodatkowo Nagrodę w postaci głośnika marki JBL:

Szkoła Podstawowa nr 125 w Łodzi

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp.

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klęczanach

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach

Trzy Szkoły z największą liczbą głosów wygrywają również możliwość uczestnictwa w warsztatach z psychologiem dla rodziców, tj. webinar ze wspaniałą Aleksandrą Belta-Iwacz, czyli znaną Mamologią!

Szkoła Podstawowa nr 125 w Łodzi

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp.

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce

Z całego serca Wam gratulujemy!

Laureatów prosimy o kontakt z nami w wiadomości prywatnej.

#konkurs #CoolSchool #KilometryKreatywności