• Klasa Ia i Id w Labiryntach

Pierwszoklasiści udali się do gospodarstwa edukacyjnego "W Labiryntach". Po pierwszych zagadkach, uczniowie pokonali długą i bagienną trasę by dotrzeć do labiryntów. Cztery drużyny pokonały wiele krętych dróg, by zdobyć swoje flagi. Rywalizacja, współpraca, dobra zabawa i uśmiechy towarzyszyły Dzieciom przez cały pobyt w Paprotach. Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem oraz bitwą wodną

ALEKSANDRA WALCZAK

• Najbardziej spektakularny występ Gracji

Tańczyły 4 grupy w bardzo okrojonych składach, to mega wyzwanie:

Mulan - I miejsce,

Las Vegas - I miejsce,

I miejsce Karaibski sen,

II miejsce Poranek w Paryżu

I miejsce Nina Wnuk- improwizacja jazzowa,

II miejsce Iga Stempień- improwizacja współczesna,

IV miejsce Gabrysia Kozłowska - inprowizacja współczesna,

I miejsce Nina Wnuk - solo show 8- 9 lat,

III miejsce Gabrysia Juszczykowska - solo show show 10- 11 lat.

To było wyzwanie zrealizowane na 100% jesteście niesamowici

ANNA MARCINIAK - ZIELIŃSKA

A My jesteśmy dumni i gratulujeny Wam z całego serca

• Z WIZYTĄ W SŁAWIEŃSKIM LICEUM

Nasi ósmoklasiści już niedługo zakończą edukację w naszej szkole i staną przed wyborem nowej szkoły. W związku z tym odwiedzili I LICEUM OGOLNOKSZTAŁCĄCE W SŁAWNIE. Uczniowie mieli okazję zwiedzić szkołę, zobaczyć sale dydaktyczne oraz poznać osobiście nauczycieli. Wzięli również udział interesujących zajęciach i wykładach.

• DZIEŃ DZIECKA W PARKU ROZRYWKI

Dzień Dziecka uczniowie z klasy 1b i 1c spędzili w największym Parku Rozrywki na Pomorzu Zachodnim ,,Pomerania” w Dygowie. Dzieci spędziły wspaniałe chwile na wspólnej zabawie. Korzystały ze wszystkich dostępnych atrakcji, z przeróżnych zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych, labiryntów i basenów z kulkami. W zewnętrznej części Parku wiele emocji dostarczył im przejazd kolejką Dragon, zjazd tubingowy oraz autodrom. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W czasie zabawy na twarzach wszystkich dzieci gościł uśmiech. Ten wyjazd na pewno każdemu z nich zostanie na długo w pamięci.

• TAK SIĘ BAWI! TAK SIĘ BAWI SP2!

ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ DZIECKA

Nie było dziś klasycznych lekcji, w Dniu Dziecka uczniowie SP2 spędzili czas na zabawach, wycieczkach, grach i integracji klasowej.

W takim wyjątkowym dniu nie zabrakło niespodzianek!!!

Przed południem cała społeczność szkolna zebrała się przed szkołą, gdzie czekało wiele atrakcji. Na początku Pani Dyrektor Aneta Świątek przywitała wszystkich uczniów, życząc im z okazji ich święta wszystkiego co najlepsze. Następnie rozpoczęła się radosna i taneczna zabawa. Uczniów zabawiało trzech bajkowych gości: Minionek, Kot w Butach i Pingwin z Madagaskaru! Profesjonalne animatorki Pani Iwona Pasternacka i Pani Aleksandra Walczak poprowadziły wesołe zabawy dla uczniów w formie „Mini Disco”, a Pani Marta Stępień zatańczyła z dziećmi energetyczną Zumbę. Na zakończenie starsi uczniowie zatańczyli "Belgijkę", a później wszyscy grali gigantyczną piłką i nie mogli dopuścić, aby piłka spadła na ziemię.

TEGO NAM BYŁO TRZEBA . Zabawa była FANTASTYCZNA

SAMI ZOBACZCIE: